Menu
Your Cart

Hakkımızda


2000 yılında olmo makine sanayi olarak başlayan başarı öykümüz geniş hizmet yelpazesiyle sizin için müşteri odaklı olarak yoluna devam etmektedir. Firmamız endüstriyel temizlik alanlarında; sanayi tipi ıslak kuru vakum makinelerinden zemin temizlik ve cilalama makinelerine halı sıkma kurutma makinelerinden yüksek basınca sahip sıcak/soğuk özelliklerde profesyonel yıkama makinelerine halı koltuk yıkama ve kurutma makinelerinden oto kuaför süpürge çeşitleri sıcak hava üfleyici ahtapotlar köpük püskürtme tankları motor, Motopomp pompa ve oto temizlik ve koruma sektörüne kadar tüm ürün gruplarında kimyasal ürünlerin imalatı satış işlemi ve servis hizmeti vermektedir.

Olmo temizlik makineleri üstün özelliklere sahip olmakla birlikte dayanıklı ve kalitelidir. Anahtar teslimi açmış olunan iş yerlerinde eğitimi de üstlenen firmamız Trifaze Vakumlar ve Otomatlar ile ilgili olarak Hazan Makinenin Bölge Bayiliğini yürütmektedir. Bunun yanında şirketimiz otomobil servis ekipmanları yağlama ekipmanlar kompresörler ve jenaretör grubu gibi makinelerin satış işlemini ve servis hizmetini gerçekleştirmektedir.

Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini iyileştirmek için tanımlama bilgileri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz.Çerez Politikamız.